متن آهنگ واسه خودمه محسن عباسی

اگه میبینی عاشق و دیوونم اگه میبینی بی تو نمیتونم واسه دیدنت دنبال بهنوم یعنی شدی جونم
اگه دل دیگه طاقت نمیاره نباشی حالش تعریفی نداره اگه زندگی این دفعه بذاره با تو میمونم
بگو دلت واسه خودمه دوست دارم واسه تو کمه خودت میدونی فرق داری واسم دیگه با همه
به دلت بگو با ما راه بیاد نمیدونم چرا دلم میخواد بگم به همه این همه کسمه

دانلود آهنگ جدید محسن عباسی واسه خودمه با لینک مستقیم

خیال نکنی واسه من هوسی میخوام به آرزوت برسی میخوام بدونی که همه جوره هستم کنارت
دیگه با کسی درد و دل نکن دیگه دستای منو ول نکن خودم میشم اون عاشق ابدیت بگو میخوامت
بگو دلت واسه خودمه دوست دارم واسه تو کمه خودت میدونی فرق داری واسم دیگه با همه
به دلت بگو با ما راه بیاد نمیدونم چرا دلم میخواد بگم به همه این همه کسمه

توضیحات آهنگ جدید محسن عباسی بنام واسه خودمه

پلیر اختصاصی سایت نسیم موزیک به شما کمک میکند قبل از دانلود آهنگ ٬ موزیک جدید را گوش کنید اگر باب میل تان بود برای همیشه آن را در موبایل تان ذخیره کنید.انتشار آهنگ های کاملا جدید و دسته اول محسن عباسی اولویت شماره یک گروه نسیم موزیک می باشد. برای حمایت از ما ٬ سایت نسیم موزیک را به دوستان تان معرفی کنید.

نسیم موزیک تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد و در پایگاه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد ثبت شده است آهنگ های سایت کاملا مجاز بوده و موزیک های قرار گرفته شده با کسب رضایت صاحب اثر بوده جدیدترین آهنگ های ایرانی و پر طرفدار با لینک مستقیم و رایگان همراه با دو کیفیت و متن ترانه همیشه می توانید زودتر از دیگران دانلود نمایید.

بازی کلش واسه ,آهنگ ,موزیک ,خودمه ,جدید ,بگو ,واسه خودمه ,محسن عباسی ,نسیم موزیک ,دانلود آهنگ ,جدید محسنمنبع

دانلود سریال ترکی Ezel با زیرنویس فارسی

دانلود سریال Gönül İşleri دلدادگی با زیرنویس فارسی

دانلود سریال کره ای معجزه عشق A Witch’s Love با دوبله فارسی

دانلود سریال Erkenci kus پرنده سحرخیز با زیرنویس فارسی و کیفیت عالی

دانلود سریال ترکی آشیانه ی دلم Canevim با لینک مستقیم و کیفیت عالی

دانلود سریال ترکی فریحا Adını Feriha Koydum با زیرنویس فارسی و کیفیت عالی

دانلود قسمت 81 سریال ترکی دلدادگی با دوبله فارسی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

برای تو معرفی کالا فروشگاهی فارسی دانلود پرستاری دانشگاه آزاد ساخت آبنما کارشناسی ارشد حقوق خصوصی گلستان گردشگری دانلود فول البوم رضا بهرام Juliannaqvjbrp54 Home بهترین خدمات برش لیزر برنج